Використання і перспективи різних типів CMS

Startup.lviv.ua - MK LSC "Використання і перспективи різних типів CMS"

Сьогодні до Вашої уваги відео з майстер-класу Lviv Startup Club “Використання і перспективи різних типів CMS” – це відео від startup.lviv.ua, у якому йдеться про новини у Всемережжі, види CMS та їх переваги й недоліки. Доповідачі: Ростислав Чайка, Олена Кобець, Олександр Максюков і Станіслав Кукоба. Чи був хтось з Вас на цьому майстеркласі чи на інших, що проводить Lviv Startup Club?

Continue Reading

Як зробити шаблон для Joomla (Джумла)

maque.org.ua - Joomla (Джумла)

Оскільки багато хто з вас, шановні відвідувачі блоґу, просив розповісти, як робляться шаблони, у сьогоднішньому дописі буде інтерв’ю експерта з виготовлення шаблонів для Джумли (Joomla). Ілля Сосинюк люб’язно погодився дати інтерв’ю і розповісти про те, як робляться шаблони для Joomla (Джумла).

Continue Reading

Шаблони для Джумла 1.6 (Joomla 1.6)

maque.org.ua - Українською про Джумлу

Як, напевно, Ви вже знаєте, нещодавно вийшла нова версія Джумли. Отже, до Вашої уваги кілька суперових шаблонів для сайтів на Джумлі цієї версії. Шаблони зроблені саме для цієї версії і підтримують усі фічі. Чи є у Вас уже якийсь досвід використання саме цієї версії Джумли?

Continue Reading

Курс “Джумла для початківців” – безплатно!

maque.org.ua - про UAtemplates.com

Схоже, що Джумла не збирається наразі втрачати свої позиції. Як Ви знаєте, я розробив курс з Джумли, який дуже допоможе початківцям розібратися з цією системою керування вмістом. Маєте можливість отримати цей курс безплатно, якщо …

Continue Reading

Текстові інструкції до курсу “Джумла для початківців. Частина перша” (.PDF та .zip)

maque.org.ua - Джумла для початківців. Частина перша

Привіт. Сьогодні пропоную Вам збірку текстових інструкцій (у форматі .PDF) до курсу “Джумла для початківців. Частина перша”. Передовсім хочу зауважити, що цей текст є допоміжним і без самого курсу не становить особливої цінності, але він дає можливість зрозуміти, про що саме йдеться у курсі. Якщо ж Ви є щасливим власником копії курсу, цей текстовий супровід допоможе Вам у вивченні Джумли.

Continue Reading

Джумла для початківців. Частина друга (+ бонуси)

Про Joomla українською - maque.org.ua

Мої вітання. Нарешті пропоную Вашій увазі відеокурс “Джумла для початківців. Частина друга”. Ця частина є логічним продовженням першої (“Джумла для початківців. Частина перша”) і виконана у тому ж дусі та стилі. Курс також йде з бонусами, про які можна прочитати нижче. За допомогою другої частини цього курсу Ви можете також заощадити багато Вашого цінного часу і далі опановувати цю CMS. До речі, Джумла може використовуватись для сайтів широкого спектру (від домашніх сторінок до великих порталів та он-лайн крамниць).

Continue Reading

Останній день для купівлі курсу з бонусами

Про Joomla українською - maque.org.ua

Цього разу останній допис, що присвячено першій частині курсу “Джумла для початківців”. Сьогодні останній день, коли можна купити курс і взяти участ у розіграші бонусів. Далі можна буде також придбати цей курс, але кількість та якість бонусів буде іншою. Про це якось розповім докладніше у іншому дописі. І ще кілька слів …..

Continue Reading