Як встановити локальний хостинґ (local host) використовуючи WAMP – курс РНР для початківців

PHP elephant

Існує один дуже зручний та швидкий спосіб тестування систем з управління вмістом та перегляду РНР файлів прямо на вашому комп’ютері. Авжеж, ви здогадалися із назви або мого попереднього уроку «Курс РНР для початківців – вступ», де я обіцяв розкрити цю тему, чи не так? Отож, якщо ви не хочете передчасно витрачати гроші на купівлю хостинґу та доменного імені чи просто бажаєте протестувати WordPress або іншу СМS систему, перед завантаженням файлів на сервер, то стаття «Як встановити локальний хостинґ (localhost) використовуючи WAMP» саме для вас!

Continue Reading

Курс PHP для початківців – вступ

курс php для початківців - логоШановні читачі сайту maque.org.ua, або просто друзі! Цим першим PHP уроком я починаю цілу серію із курсу PHP, що надалі за нашою доброю традицією перетвориться у збірку та електронну книгу (eBook). Про PHP можна писати нескінченно, а отже я знайшов гарну нішу і не буду ламати голову із темою наступної статті 🙂 В наші часи сурової конкуренції звичайним HTML уже не обійтися, тому кожний кодер чи просто власник блоґу має знати основи PHP.  Отож, до роботи!

Continue Reading

Збірка відеоуроків з Флеш або Good Bye Flash?

У світлі нещодавніх новин про те, що мобільний Флеш уже офіційно не буде підтримуватись, пропоную завантажити збірку уроків з Adobe Flash.
Яке, на вашу думку, майбутнє чекає на Флеш. Що мобільний варіант уже не дуже кошерний, це ми уже знаємо. А от що буде з Флеш для десктопів?

Continue Reading

Майстер-клас від Юрія Артюха

Майстер-клас від Юрія Артюха

Сьогодні хочу повідомити про дуже цікаву подію, що відбудеться у моєму рідному місті Миколаєві, а саме – майстер-клас від Юрія Артюха. Ця подія відбудеться 29-го жовтня 2011 року у Миколаєві. Юрій Артюх – це фахівець з верстки з багатолітнім стажем. Він брав участь у розробці кількох сотень відомих сайтів, як-от: kremlin.ru, groupon.ru, subscribe.ru, sports.ru, ukr.net, zn.ua, delo.ua, pravda.com.ua.

Continue Reading

Команда echo у PHP

Давно мрію помандрувати Європою. Тури по Європі (туры по Европе) – моя мрія.

maque.org.ua - Команда echo у PHP

Знову перепрошую за затримку між постами. Цього разу йтиметься про команду echo, що дуже часто використовується PHP-програмістами. Ласкаво прошу коментувати, ставити питання, “виписувати” зауваження. 🙂

Continue Reading

Базові принципи написання коду на PHP

Якщо вирішила придбати нерухомість, до Вашої уваги квартири в івано-франківську

maque.org.ua - Базові принципи написання коду на PHP

У цьому дописі наступна частина майбутнього підручника з PHP. У цій частині йдеться про базові принципи написання коду на PHP. Як завжди, чекаю на Ваші конструктивні коменти, поради та зауваження.

Continue Reading

Як встановити (інсталювати) Дримвівер

maque.org.ua - Як встановити (інсталювати) Дримвівер

Привіт усім. Сьогодні до Вашої уваги наступна глава з майбутнього підручника з PHP. У цій главі йтиметься про те, як встановити Дримвівер. Якщо хтось напише матеріал щодо встановлення іншої програми для роботи з PHP,

Continue Reading

Основи роботи з localhost

maque.org.ua - Основи роботи з localhost

Сьогодні наступна глава з майбутнього підручника з PHP. У цій главі йдеться про основи роботи з localhost. Тобто я пояснюю, як потрапити на локальний сервер через оглядач і у яку теку (папку) завантажувати PHP-файли.

Continue Reading

Підручник з PHP – Вступ

maque.org.ua - Українською про PHP

Сьогодні публікую першу главу майбутньої книжки (e-book) з PHP. У цій главі просто ознайомлюю з основними поняттями і пояснюю відмінність між локальним і віддаленим сервером.

Continue Reading

Джумла для початківців. Частина друга (+ бонуси)

Про Joomla українською - maque.org.ua

Мої вітання. Нарешті пропоную Вашій увазі відеокурс “Джумла для початківців. Частина друга”. Ця частина є логічним продовженням першої (“Джумла для початківців. Частина перша”) і виконана у тому ж дусі та стилі. Курс також йде з бонусами, про які можна прочитати нижче. За допомогою другої частини цього курсу Ви можете також заощадити багато Вашого цінного часу і далі опановувати цю CMS. До речі, Джумла може використовуватись для сайтів широкого спектру (від домашніх сторінок до великих порталів та он-лайн крамниць).

Continue Reading