Використання і перспективи різних типів CMS

Startup.lviv.ua - MK LSC "Використання і перспективи різних типів CMS"

Сьогодні до Вашої уваги відео з майстер-класу Lviv Startup Club “Використання і перспективи різних типів CMS” – це відео від startup.lviv.ua, у якому йдеться про новини у Всемережжі, види CMS та їх переваги й недоліки. Доповідачі: Ростислав Чайка, Олена Кобець, Олександр Максюков і Станіслав Кукоба. Чи був хтось з Вас на цьому майстеркласі чи на інших, що проводить Lviv Startup Club?

Continue Reading

Е-книга “Magento Українською”

Про Magento українською - maque.org.ua

Нещодавно отримав поштову розсилку від magentoua.wordpress.com і був приємно здивований, бо Роман (автор цього блоґу) зробив невеличку е-книжку про Мадженто. Хоча книжка являє собою збірку статей з самого блоґу, сама ідея мені дуже сподобалась. Сподіваюсь, що це й справді лише перша частина (як і написано на обкладинці) і згодом буде ще. Я вже чекаю! 🙂

Continue Reading

Як відновити ім’я користувача та пароль (Magento)

Про Magento українською - maque.org.ua

Привіт! Інколи трапляється таке, що губимо або просто забуваємо імена користувачів та паролі (особливо коли працюєш з багатьма CMS).

Якщо таке сталося з Magento, то можна просто видалити файл local.xml (що у теці app/etc) і встановити Мадженто “з нуля”. Таке працюватиме лише у випадку незначних здійснених змін, бо базу даних буде стерто.

Continue Reading

Як вручну українізувати Magento

Про Magento українською - maque.org.ua

Розгляньмо ручний спосіб українізації Мадженто. Власне, я хотів спочатку показати, як встановити мовний пакет за допомогою Magento Connect Manager, але той мовний пакет, що я надибав, виявився несумісним з Magento 1.4.0.1.

Рівень: початківець
Тривалість: 02 хв 19 с

Continue Reading

Як встановити мовний пакет у Magento

Про Magento українською - maque.org.ua

Розглядається спосіб інсталяції мовного пакета за допомогою Magento Connect Manager. На жаль, як я вже згадував, український мовний пакет з Magento 1.4.0.1 працювати відмовляється. Тому я це продемонструю на прикладі німецького мовного пакета.

Continue Reading

Проблеми з інсталяцією Magento на AppServ

Про Magento українською - maque.org.ua

Вітаю. Інсталюючи Magento на локальний сервер AppServ, найімовірніше, Ви матимете кілька повідомлень про неправильне налаштування Вашого сервера, бо налаштування AppServ за промовчанням не є сумісними з Magento 1.4.0.1. У сьогоднішньому винятково текстовому дописі я спробую пояснити, як з цим боротися.

Continue Reading

Як встановити Magento на AppServ (localhost)

Про Magento українською - maque.org.ua

Привіт. Сьогодні я хочу поділитися своїм досвідом інсталяції Мадженто на локальний сервер AppServ. Цей відеоурок являє собою спрощений список інструкцій щодо встановлення Magento.

Якщо встановлюєте на XAMPP чи потребуєте більше деталей, то раджу почитати цей допис Встановлюємо Magento на локальний комп’ютер

Continue Reading