Перший запуск програми Premiere Pro

maque.org.ua - Українською про Adobe Premier

Цей допис бере участь у конкурсі.

Можливо багато з вас знімали домашнє відео на телефон або на свою цифрову відеокамеру, але відео звичайно виходить не весь час так добре як би хотілося. Тому на допомогу мені прийшла така програма як Adobe Premiere Pro, можливо

Continue Reading

Конкурс (maque.org.ua скоро 3 роки) – оновлено

Конкурс (maque.org.ua скоро 3 роки)

Невдовзі (а саме 6-го лютого 2012 року) цьому блоґові виповниться 3 роки. З цієї нагоди хочу провести конкурс, призовий фонд якого складає 21 600 грн.

Суть конкурсу полягає у тому, що учасники можуть публікувати на сайті уроки з Фотошоп, HTML, CSS, PHP, Flash, SwishMax, After Effects, Adobe Premier (тобто перемогти можна аж у восьми номінаціях)

Continue Reading

Налаштування кадру у Adobe Premier

maque.org.ua - Українською про Adobe Premier

Хочу поділитися рішенням проблеми, що мені дуже довго надокучала. Коли імпортуєш якесь відео до Adobe Premier, інколи ширина та висота кадру не відповідає тим значенням, що є у імпортованому відео. Це призводить до того, що відео не влазить у кадр (або зашироке, або зависоке). У Вас таке трапляється?

Continue Reading

У чому відмінність між PAL, NTSC та SECAM

maque.org.ua - У чому відмінність між PAL, NTSC та SECAM

Нещодавно довелось трохи попрацювати з редагуванням видива у Adobe Premier, де мені і впало в око те, що є різні системи відео: PAL, NTSC та SECAM.
До Вашої уваги добірка невеличкий статей, де стисло пояснюєтья кожен стандарт (джерела у секції “Корисні посилання”).

Continue Reading

Як замінити звукову доріжку у відео

maque.org.ua - Українською про Adobe Premier

Вітаю! Це видиво показує, як можна замінити звукову доріжку у відео за допомогою Adobe Premier. У цьому відеоуроці я просто імпортую звукову доріжку та вимикаю оригінальну. Безсумнівно існують й інші способи, що дозволяють це зробити. А як саме Ви це робите і які застосунки для цього використовуєте?

Continue Reading

Як вирізати звук з відео у Adobe Premier

Adobe Premier

Вітаю. Нарешті перший відеоурок з Adobe Premier. Цього разу йтиметься про те, як вирізати звук з відео. Це може бути потрібним, якщо Ви хочете використати звукову доріжку для іншого відео або взагалі окремо.

Рівень: початківець
Тривалість: 02 хв 09 с

Continue Reading