Конкурс (maque.org.ua скоро 3 роки) – оновлено

Конкурс (maque.org.ua скоро 3 роки)

Невдовзі (а саме 6-го лютого 2012 року) цьому блоґові виповниться 3 роки. З цієї нагоди хочу провести конкурс, призовий фонд якого складає 21 600 грн.

Суть конкурсу полягає у тому, що учасники можуть публікувати на сайті уроки з Фотошоп, HTML, CSS, PHP, Flash, SwishMax, After Effects, Adobe Premier (тобто перемогти можна аж у восьми номінаціях)

Continue Reading

Ефект “Холодно” у After Effects

ae_cs4_appicon_png1

Сьогодні дотичний до зими ефект, який зробимо у After Effects. Як інколи трапляється, коли випробовуєш різні налаштування, цей ефект вийшов у мене випадково, але гадаю, що його можна буде використати десь у зимовій тематиці під час створення банерів. А у Вас є ідеї з цього приводу?

Continue Reading

Ефект “Невгамовна літера” (Adobe After Effects)

ae_cs4_appicon_png1

Намагаючись робити простенькі відеоуроки з Adobe After Effects, сьогодні хочу показати, як зробити ефект, який, як на мене, можна назвати “Невгамовна літера”, бо суть його полягає у тому, що лише одна літера у слові буде анімованою, а решта буде собі стояти. Можливо, маєте іншу назву для цього ефекту?

Continue Reading

Ефект “Жовто-блакитний імпульс” (After Effects)

Інтернет-форум 2010
інтернет-маркетинг, електронний бізнес, blogcamp та технології

ae_cs4_appicon_png1

Цього разу мені спало на думку “створити” (по суті поцупити) такий ефект під час перегляду одного з відеоуроків курсу “Total Training for Adobe After Effects CS4 Essentials”, який зараз намагаюсь опанувати. До нього я лише додав ,так би мовити, більше українськости за допомогою кольорової гами.

Continue Reading

Анімація тексту по колу (Adobe After Effects)

ae_cs4_appicon_png1

Привіт. Сьогодні йтиметься про простий ефект у Adobe After Effects, який дозволяє додати анімацію до тексту так, аби він пересувався по певній кривій. Не певен, що зрозуміло пояснив, тому краще подивіться на результат, що подано у дописі. Як Ви гадаєте, де ще можна було б використати цей ефект?

Continue Reading

Анімація олівця, що пише (Adobe After Effects)

ae_cs4_appicon_png1

Привіт. Вже давно я не робив видива про роботу з Adobe After Effects. Ось саме це я сьогодні і хочу виправити. У цьому видиві йдеться про те, як зробити анімацію, де олівець пише певний текст. Відеоурок створено на основі одного з уроків відеокурсу « Total Training for Adobe After Effects CS4 Essentials [2008 р.]

Continue Reading

Оптимальне використання ефектів у After Effects

ae_cs4_appicon_png1

Сьогодні третій випуск із серії дописів про оптимізацію роботи з файлами за допомогою After Effects. Цього разу кілька стислих порад щодо застосування ефектів. Розумний підхід у застосування ефектів покращує та пришвидшує процес попереднього перегляду, а відтак і весь процес роботи над певним файлом аж до кінцевого результату.

Continue Reading

Оптимізація After Effects через спрощення

ae_cs4_appicon_png1

Цього разу другий випуск із серії дописів про оптимізацію роботи з файлами за допомогою After Effects. Сьогодні говоритимемо про те, як саме можна оптимізувати сам файл Вашого After Effects проекту. Це знати дуже важливо, бо ці прості поради зроблять процес значно приємнішим.

Continue Reading

Як налаштувати ПК для роботи у After Effects

ae_cs4_appicon_png1

Вітаю. Протягом кількох наступних тижнів щоп’ятниці я збираюсь викладати поради щодо оптимізації роботи у After Effects. У цьому дописі йдеться про те, як можна налаштувати ПК для роботи у After Effects ще навіть до запуску самого застосунку. Якщо маєте що додати до списку, буду вдячний… 🙂

Continue Reading

After Effects на телебаченні

ae_cs4_appicon_png1

Як продовження до допису Що може AfterEffects до Вашої уваги сьогодні кілька прикладів того, як After Effects використовується на телебаченні. Пам’ятаю, ще з дитячих років мене цікавило, як вони роблять ті штуки, що обертаються, на щось перетворюються, миготять та стрибають… а потім ще щось з того виходить (логотип тощо). Хоча робити (ще!) не навчився, але принаймні знаю, звідки дим.

Continue Reading

Що може AfterEffects

ae_cs4_appicon_png1

Щоразу як бачу, що можна зробити, використовуючи AfterEffects, знову кортить засісти за цю програмку. Та щоб робити справді красиві речі, на мою думку, треба все ж таки мати хист та талант. До Вашої уваги сьогодні кілька цікавих прикладів робіт справжніх фахівців у цій царині.

Continue Reading