Відеокурс з WordPress SEO

Зараз працюю над відеокурсом з WordPress SEO. Курс пояснюватиме, як правильно налаштувати WordPress, щоб отримати якнайкращі результати у пошуковиках (Google, Bing, Yandex тощо). Ви навчитесь правильно (з погляду SEO) писати дописи у блозі, оптимізовувати технічні аспекти WordPress SEO, оптимізовувати зображення та відео для пошуковиків, а також так вести блоґ, щоб він був якомога легший, бо швидкість завантаження сторінок вашого сайту є також одим з чинників, що впливають на ранжування вашого ключовика.

Отже, якщо Вам цей відеокурс цікавий, вкажіть у поданій нижче формі своє ім’я і адресу вашої електронної пошти. Я з Вами зв’яжусь, коли курс буде готовий.Continue Reading

Плаґіни для WordPress

Wordpress

Мої вітання. Як ви, можливо, помітили останнім часом на цьому блозі не часто публікується новий матеріал, але сьогодні буде виняток. 🙂 До вашої уваги добірка плаґінів для WordPress, які стануть у пригоді кожному користувачу цього двигунця. Якщо маєте що додати, як завжди радо вислухаю ваші коменти та зауваження. До речі, є план частіше писати про SEO на maque.org.ua Як ви гадаєте, чи потрібна така інформація чи і так уже такого добра хоч греблю гати?

Continue Reading

Як створити веб-сайт

Як створити веб-сайтОскільки розробка сайтів може бути доволі важким заняттям (якщо не знати з чого починати), вам ТОЧНО буде цікава ця стаття. У ній подані загальні рекомендації від ідеї створення сайту до конкретних варіантів створення сайту.

Continue Reading

Як створити свою тему для WordPress (I)

Як створити свою тему в WordPress

Привіт! Сьогодні ми продовжимо цикл статей на тему того, як створити свій WordPress шаблон. Як вже зазначалося в попередньому уроці, для того, щоб розпочати працювати над шаблоном, ми повинні мати два файли: index.php та style.css. В тому ж уроці ми спробували створити базовий шаблон WordPress, але він мав не дуже привабливий вигляд). Тож не будемо зупинятися на досягнутому і вдосконалимо наші вміння! Перед тим,як почати

Continue Reading

Як створити власну тему для WordPress

Як створити власну тему для WordPress

Це гостьовий допис Насті Зеленовської. У цьому дописі (до речі, він бере участь у конкурсі, номінація “PHP”) авторка розпочинає розповідати та давати конкретні інструкції щодо того, як створити власну тему для WordPress. Цей допис лише перша частина із серії дописів, що присвячено цій темі.

Користуючись нагодою, хочу подякувати усім, хто радив подавати на сайті такий матеріал. Сподіваюсь, він буде корисним для Вас.

Continue Reading

Використання і перспективи різних типів CMS

Startup.lviv.ua - MK LSC "Використання і перспективи різних типів CMS"

Сьогодні до Вашої уваги відео з майстер-класу Lviv Startup Club “Використання і перспективи різних типів CMS” – це відео від startup.lviv.ua, у якому йдеться про новини у Всемережжі, види CMS та їх переваги й недоліки. Доповідачі: Ростислав Чайка, Олена Кобець, Олександр Максюков і Станіслав Кукоба. Чи був хтось з Вас на цьому майстеркласі чи на інших, що проводить Lviv Startup Club?

Continue Reading

5 найбільш захопливих нововведень WordPress 3.3

У разі мандрівки до Севастополя: квартира подобово севастополь (квартира посуточно севастополь). Якісно і зручно. Не позбавляйте себе такої можливості.

Добрі новини! Немає жодних сумнівів, що багато з вас, дорогі користувачі WordPress, чули про наближення серйозного оновлення WordPress – версії. 3.3. Так, в даному релізі немає таких значних змін порівняно з WordPress 3.0, але все ж є кілька дуже важливих фіч, які значно вплинуть як на простих користувачів, так і розробників WordPress. Це означає, що команда WordPress планує поліпшити якість взаємодії зі своїм продуктом для всіх категорій користувачів. Тепер, про те, що ми називаємо інтелектуальна

Continue Reading

Як встановити (інсталювати) шаблон на WordPress

photoshop_cs4

Цього разу говоритимемо про ВП чи то пак WordPress. Про нього дописи були давно, тому вирішив бодай трохи виправити цю ситуацію. У сьогоднішньому дописі йтиметься про те, як можна встановити шаблон на WordPress. У інструкціях також я показую, як зробити так, щоб шаблон виглядав саме так, як він виглядає на сторінці попереднього перегляду.

Continue Reading

В грудні торік (2009)

maque.org.ua - В грудні торік (2009)

Привіт. Сьогодні до Вашої уваги список дописів, які було опубліковано на цьому блозі торік у грудні. Дописи в основному були про WordPress, GIMP, XAMPP, трохи про Фотошоп та додаток для Вогнелиса Xmarks. До речі, LastPass нещодавно придбав Xmarks, врятувавши їх від банкрутства.

Continue Reading

Як додати SWF файл (Kimili Flash Embed)

Про WordPress українською - maque.org.ua

Привіт. На прохання Юрка Червоного сьогодні кілька слів про плаґін для Вордпрес, що називається Kimili Flash Embed. Встановив його, коли виникла потреба у дописи вставляти SWF файли. Покажу лише, як вставляти SWF, бо рештою опцій, які є у цьому плаґіні не користуюсь. І з ними ще треба розібратись.

Continue Reading

Використовувані плаґіни на maque.org.ua

Про WordPress українською - maque.org.ua

На прохання Паші Племяника. яке він поставив на стіні групи цього блоґу, сьогодні до Вашої уваги список основних плаґінів, що я використовую на maque.org.ua. Якщо можете додати якийсь цікавий плаґін, що вважаєте корисним, відвідувачі цього блоґу та я будемо дуже вдячні.

Continue Reading

Як зробити сайт за 5 хвилин (WordPress)

Про WordPress українською - maque.org.ua

Усвідомлюючи усі недоліки створення несамостійних сайтів (на серверах відповідних сервісів), слід визнати, що усе-таки інколи такий варіант може бути оптимальним. Скажімо, якщо Вам нагально потрібен сайт і Ви не маєте особливих вимог щодо гнучкості, надійності, безпеки та дизайну. Існує декілька таких сервісів. Першими спадають на думку wordpress.com і blogger.com.
Почнімо з wordpress.com

Continue Reading