Як правильно вибрати доменне ім’я

доменне ім'я сайту

Отже, ви вирішили запустити сайт і прийшов час назвати його. Як зробити це правильно? Що брати до уваги під час вибору правильного доменного імені? Саме на ці запитання я спробую дати відповіді у сьогоднішньому дописі. Зауважу, що йдеться передовсім про реєстрацію правильного домену для західного (англомовного) сегменту, бо я маю більше досвіду передовсім у ньому. Тому буду радий також дописати ваші поради, які стосуються винятково україномовного Інтернету.

Continue Reading

Відеокурс з WordPress SEO

Зараз працюю над відеокурсом з WordPress SEO. Курс пояснюватиме, як правильно налаштувати WordPress, щоб отримати якнайкращі результати у пошуковиках (Google, Bing, Yandex тощо). Ви навчитесь правильно (з погляду SEO) писати дописи у блозі, оптимізовувати технічні аспекти WordPress SEO, оптимізовувати зображення та відео для пошуковиків, а також так вести блоґ, щоб він був якомога легший, бо швидкість завантаження сторінок вашого сайту є також одим з чинників, що впливають на ранжування вашого ключовика.

Отже, якщо Вам цей відеокурс цікавий, вкажіть у поданій нижче формі своє ім’я і адресу вашої електронної пошти. Я з Вами зв’яжусь, коли курс буде готовий.Continue Reading

Мет Кац про наскрізні посилання

Мет Кац

Привіт. У відео на Ютюбі від 13 листопада 2012 року Мет Кац говорив про наскрізні посилання (у блогролах та інших подібних місцях). Власне, питання звучало так: “Гугл вважає наскрізні посилання позитивними чи негативними? Чи він просто вважає таке посилання одним від конкретного домену?”. Мет дав відповідь на це запитання як з погляду алгоритму, та і з погляду ручного втручання у нього. Саме про це йдеться далі у цьому дописі.

Continue Reading

Просування і розкрутка сайту – основні моменти

Якщо у вас є свій веб-сайт, ви, напевно, не проти отримувати від нього прибуток. Для цього, в першу чергу, потрібно щоб на інтернет-ресурс заходило якомога більше відвідувачів. Причому це мають бути не просто користувачі, які шукають корисну інформацію з якого-небудь запиту, а потенційні покупці. Вони зацікавлені в придбанні ваших товарів/послуг. Як же домогтися відвідування сайту цільовою аудиторією? Як підвищити дохід від інтернет-кампанії?

Continue Reading

Писатиму також про SEO

SEO

Оскільки SEO буде цікавою фактично усім, хто має власний сайт, і я останнім часом почав працювати саме у цій сфері, написання вмісту цієї тематики виглядає дуже слушним. Я буду ділитись передовсім своїм досвідом просування сайтів у англомовному Інтернеті. Тому якщо у вас сайт не англійською, то можуть бути певні відмінності, бо пошуковики викочують оновлення для різних сегментів у різних час. Плюс ці оновлення можуть бути скориґовані для певного сегменту Інтернету (мовного, територіального тощо)

Continue Reading

Вакансія SEO-фахівця (м. Миколаїв)

Обов’язкові вимоги:

  1. гарна письмова англійська (ділове листування та коректура англомовних текстів)
  2. бажання вчитись (SEO, HTML тощо)

Бажані навички:

  • Основи HTML
  • SEO або його основи

Початкова заробітна плата: 350$ (підвищення залежить від ваших навичок – до $600)

Надсилайте повідомлення сюди.

Continue Reading

Як створити веб-сайт

Як створити веб-сайтОскільки розробка сайтів може бути доволі важким заняттям (якщо не знати з чого починати), вам ТОЧНО буде цікава ця стаття. У ній подані загальні рекомендації від ідеї створення сайту до конкретних варіантів створення сайту.

Continue Reading

Слайдшоу “Просування в Твітері” (автор Петро Нек)

Твітер

Перепрошую за тривалу мовчанку, хоча причини поважні. Цього разу пропоную вашій увазі слайдшоу Петра Нека, де він пояснює та демонструє особливості просування у Твітері. Хоча, як на мене, ефективність Твітера у просування проектів не така висока, як хотілось би, але він уже став невід’ємною складовою будь-якого он-лайн маркетолога. Якої ви думки щодо просування у Твітері?

Continue Reading

Masterclass “SEO”

SEO

Сьогодні до Вашої уваги ще одне відео від startup.lviv.ua про секрети та хитрощі просування сайтів у пошуковиках. Свої думки висловлюють кілька фахівців цієї галузі (любителі та спеціалісти). Головна думка цього круглого столу полягає у тому, що Вам треба проаналізувати SEO-показники Ваших конкурентів і зробити краще. Усе зводиться саме до цього, але далеко не завжди це легко зробити.

Continue Reading

SEO – що змінилось в 2011 році?

iCamp - SEO – що змінилось в 2011 році?

У цьому відео йдеться про те, що змінилось у галузі SEO протягом 2011 року. Це відео з цьогорічного icamp.lviv.ua.

Я міркую над тим, чи варто на цьому блозі більше публікувати статті на SEO-тематику. Чи вважаєте Ви, що це було б доречно? Які саме Ваші думки з цього приводу?

Continue Reading

Добірка SEO статей за осінь 2011

Пропоную добірку деяких сеошних статей, що було опубліковано у англомовному сегменті Інтернету. Вони будуть корисними як для фахівців цієї сфери, так і для новачків.

У тих дописах йдеться про: суть технічного SEO, способи оцінювання сайтів, авторитетність домену, побудову семантичного ядра та поради від Ренда Фішкіна.

Continue Reading