maque.org.ua - Українською про PowerShot A3100 IS (Canon)

Сьогодні хочу поділитися враженнями щодо фотокамери PowerShot A3100 IS від Canon, якою днями мав можливість користуватися. Мої враження переважно на емоційному рівні, бо на цій техніці знаюся, м’яко кажучи, не дуже, але оскільки …

… ціна цієї фотокамери доволі доступна (150$), цей допис може бути цікавий. Якщо ж хочете дізнатися про більш технічні аспекти, то є прекрасна стаття про цей пристрій на офіційному сайті Canon.

maque.org.ua - Українською про PowerShot A3100 IS (Canon)

  • Кнопка вмикання/вимикання розташована, в принципі, стандартно (вгорі), але вона маленька і треба доволі солідно натискати (принаймні, не так легко, як хотілося б), щоб сам пристрій увімкнути чи вимкнути. Причина цієї незручності полягає у тому, що ця кнопка зовсім не випукла. Тому натискайте сильніше або скористайтеся нігтями (для деяких дівчат 🙂 це зовсім не проблема).
  • Аби переходити у різні режими, потрібні певні зусилля, бо відповідний перемикач (що вгорі праворуч) доволі міцно «сидить» на кожному режимі. Але у той самий час це запобігає випадковому перемиканню між режимами.
  • 4-кратне оптичне збільшення (zoom), якого, в цілому, достатньо, але інколи видається замало (коли є потреба фотографувати об’єкти на великій відстані).
  • Дуже непоганий спалах, який працює (дає результат) під час зйомки об’єктів до 4 метрів. Вночі фотки виходять дуже солідної якості.
  • Дуже подобається режим розпізнавання нового обличчя. Якщо вибрати відповідний режим, то фотокамера спрацює лише тоді, коли у кадрі з’явиться нове обличчя. Зручно для того, щоб робити групові світлини разом із фотографом.
  • Надзвичайно добре вибирає потрібний режим зйомки у автоматичному режимі. Я у захваті від цієї функції. Дуже корисна штука для фотографів-аматорів, що не хочуть розбиратися з тонкощами використання фотокамери. Тобто дарувати такий фотик можна будь-кому, бо спеціальна підготовка для його використання не є потрібною.

Кілька фотоок, знятих на PowerShot A3100 IS

maque.org.ua - Українською про PowerShot A3100 IS (Canon)

maque.org.ua - Українською про PowerShot A3100 IS (Canon)

Корисні посилання:

1. PowerShot A3100 IS (опис моделі на офіційному сайті)
2. Canon PowerShot A3000 IS / A3100 IS review
3. Canon PowerShot A3100 IS (red)

Ты ищешь лучшую гостиницу? Рекомендуем гостиница русь Оптимальный выбор!


Колос Віталій
Колос Віталій

Засновник і адмін цього блоґу.