Кві
03
2015
--

Відеокурс з WordPress SEO

Зараз працюю над відеокурсом з WordPress SEO. Курс пояснюватиме, як правильно налаштувати WordPress, щоб отримати якнайкращі результати у пошуковиках (Google, Bing, Yandex тощо). Ви навчитесь правильно (з погляду SEO) писати дописи у блозі, оптимізовувати технічні аспекти WordPress SEO, оптимізовувати зображення та відео для пошуковиків, а також так вести блоґ, щоб він був якомога легший, бо швидкість завантаження сторінок вашого сайту є також одим з чинників, що впливають на ранжування вашого ключовика.

Отже, якщо Вам цей відеокурс цікавий, вкажіть у поданій нижче формі своє ім’я і адресу вашої електронної пошти. Я з Вами зв’яжусь, коли курс буде готовий.Written by in: SEO,Wordprress | Позначки:
Гру
29
2014
4

Портативний ноутбук для дизайнера – що важливо?

MacBook Pro

Якщо ви дизайнер чи айтішник ще якогось типу (будь-якого, де потрібні певні мінімальні вимоги до компа) і ваш поточний ноут починає видавати ознаки початку кінця, слід подумати про новий апарат вже зараз, бо ви ж знаєте, що вам підійде не будь-який. Перш за все, слід зауважити, що справжні ґуру у сфері дизайну часто використовують повноцінні десктопні версії комп’ютерів (через розмір екрану, тощо) і тільки для так званих виїзних робіт використовують ноутбуки з доволі (more…)

Чер
22
2014
1
Тра
13
2014
2

Вакансія SEO-фахівця (м. Миколаїв)

Обов’язкові вимоги:

  1. гарна письмова англійська (ділове листування та коректура англомовних текстів)
  2. бажання вчитись (SEO, HTML тощо)

Бажані навички:

  • Основи HTML
  • SEO або його основи

Початкова заробітна плата: 350$ (підвищення залежить від ваших навичок – до $600)

Надсилайте повідомлення сюди.

Written by in: SEO |
Кві
26
2014
2

Враження від iForum 2014

Оце днями їздив на iForum 2014. В основному мене цікавили виступи Романа Срипіна з Громадського та міністра економічного розвитку та торгівлі в Україні Павла Шеремети. Якщо пан Скрипін виступав доволі багато і класно, то Шеремета виступив також феєрично, але ДУЖЕ мало. Усього 8 хвилин. Я навіть проґавив його виступ поки їв печиво і витріщався на дівчат у бікіні, що снували по форуму 🙂 Але його виступ наступного дня знайшов на Ютубі. (more…)

Гру
08
2012
29

Як правильно вибрати доменне ім’я

доменне ім'я сайту

Отже, ви вирішили запустити сайт і прийшов час назвати його. Як зробити це правильно? Що брати до уваги під час вибору правильного доменного імені? Саме на ці запитання я спробую дати відповіді у сьогоднішньому дописі. Зауважу, що йдеться передовсім про реєстрацію правильного домену для західного (англомовного) сегменту, бо я маю більше досвіду передовсім у ньому. Тому буду радий також дописати ваші поради, які стосуються винятково україномовного Інтернету. (more…)

Written by in: SEO | Позначки:,
Гру
05
2012
--

Потрібен дизайнер для створення векторного логотипа

Векторна графіка

Мені спала на думку ідея скласти список україномовних фахівців з різних IT-тішних сфер. Якої ви думки щодо цієї ідеї? Окрім цього, все-таки хочу зробити логотип для сайту. Тому якщо серед вас є фахівці з Ілюстратора та досвід створення логотипів, буду радий з вами поспілкуватись. Також до вашої уваги один з сьогоднішніх шаблонів Moto CMS HTML, що дозволяє його редагувати без будь-якого додаткового софту. (more…)

Лис
13
2012
15

Мет Кац про наскрізні посилання

Мет Кац

Привіт. У відео на Ютюбі від 13 листопада 2012 року Мет Кац говорив про наскрізні посилання (у блогролах та інших подібних місцях). Власне, питання звучало так: “Гугл вважає наскрізні посилання позитивними чи негативними? Чи він просто вважає таке посилання одним від конкретного домену?”. Мет дав відповідь на це запитання як з погляду алгоритму, та і з погляду ручного втручання у нього. Саме про це йдеться далі у цьому дописі.

(more…)

Лис
13
2012
15

Шаблон для сайту техніки Apple

Apple logo

Якщо ви також любите техніку та усілякі прилади від Apple або просто бажаєте відкрити онлайн крамничку для продажу таких речей, то вам точно буде цікавий сьогоднішній шаблон. Хоча це не означає, що не можна продавати продукти інших брендів за допомогою такого шаблону, цей дизайн усе-таки дотримано у стилі Apple. Скрізь білий, сірий та чорний кольори. Чим не кольорова гама еплівських iMac-ів, MacBook-ів тощо?

(more…)

Сер
08
2012
37

Шаблон для сайту перукарні

Створюємо креативний дизайн сайтів з подальшим встановленням на CMS. Роботу виконуємо якісно та в узгоджений термін.

Якщо маєте перукарню чи салон краси (або щось подібне до того) і хочете збільшити кількість відвідувачів за допомогою покращення “видимості” сайту та його іміджу онлайн, цей шаблон саме для вас. Переваги та фічі: стильний дизайн, (more…)

Сер
03
2012
35

Шаблон для навчального закладу (№40266)

Шаблон для сайта

З сьогоднішнього дня буду публікувати дописи про найновіші і найкращі шаблони, що, так би мовити, виходять у світ. Це будуть шаблони, серед іншого, таких типів: WordPress Themes, Joomla Templates, Website Templates, PowerPoint Templates тощо.
Сьогоднішій шаблон є прекрасною демонстрацією того, які класні ефекти можна додати за допомогою JavaScript. Тобто на вигляд ніби флеш, а насправді – ні! До речі, на шаблон можна клацнути, щоб (more…)

Лип
20
2012
39

Просування і розкрутка сайту – основні моменти

Якщо у вас є свій веб-сайт, ви, напевно, не проти отримувати від нього прибуток. Для цього, в першу чергу, потрібно щоб на інтернет-ресурс заходило якомога більше відвідувачів. Причому це мають бути не просто користувачі, які шукають корисну інформацію з якого-небудь запиту, а потенційні покупці. Вони зацікавлені в придбанні ваших товарів/послуг. Як же домогтися відвідування сайту цільовою аудиторією? Як підвищити дохід від інтернет-кампанії? (more…)

Written by in: SEO | Позначки:
Чер
29
2012
20

Писатиму також про SEO

SEO

Оскільки SEO буде цікавою фактично усім, хто має власний сайт, і я останнім часом почав працювати саме у цій сфері, написання вмісту цієї тематики виглядає дуже слушним. Я буду ділитись передовсім своїм досвідом просування сайтів у англомовному Інтернеті. Тому якщо у вас сайт не англійською, то можуть бути певні відмінності, бо пошуковики викочують оновлення для різних сегментів у різних час. Плюс ці оновлення можуть бути скориґовані для певного сегменту Інтернету (мовного, територіального тощо) (more…)

Written by in: SEO |
Чер
14
2012
20

Плаґіни для WordPress

Wordpress

Мої вітання. Як ви, можливо, помітили останнім часом на цьому блозі не часто публікується новий матеріал, але сьогодні буде виняток. 🙂 До вашої уваги добірка плаґінів для WordPress, які стануть у пригоді кожному користувачу цього двигунця. Якщо маєте що додати, як завжди радо вислухаю ваші коменти та зауваження. До речі, є план частіше писати про SEO на maque.org.ua Як ви гадаєте, чи потрібна така інформація чи і так уже такого добра хоч греблю гати? (more…)

Written by in: Wordprress | Позначки:,

Powered by WordPress. Theme: TheBuckmaker. conserio, Internet Technik